Navštivte minigolfový svět Adventure Golf KravařePojďte se bavit sami či se svojí rodinou do světa Adventure Golfu v Kravařích!

Pravidla Adventure Golfu

  1. Každý návštěvník golfového hřiště je povinen seznámit se před započetím hry s provozním řádem a pravidly.
  2. Hřiště tvoří 18 jamek. Jednotlivé jamky jsou očíslovány pořadovými čísly. Dodržujte prosím pořadí jamek. Jamky jsou propojeny kamennými chodníčky, které Vás navedou k další jamce v pořadí.
  3. Adventure Golf mohou hrát jednotlivci nebo skupinky hráčů. Maximální doporučené obsazení jedné jamky jsou 4 hráči.
  4. Při hře ve skupině hrají hráči postupně za sebou v pořadí, které si sami předem určí.
  5. Cílem hry je dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem je hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.
  6. Hra na jamce začíná v prostoru před cihlovými mantinely, kde si můžete míček na umělou trávu libovolně umístit.
  7. Pokud míček při hře opustí dráhu, je navrácen zpět v místě, ve kterém dráhu opustil a hráč si připočítá jeden trestný bod. V tomto případě si hráč může posunout míček kolmo od cihlového mantinelu na vzdálenost 15cm (odpovídá delší straně score karty)
  8. V případě, že míček skončí v písečné překážce, může hráč pokračovat ve hře bez trestné rány, za předpokladu, že je míček hratelný. V případě, že míček není hratelný, může si hráč míček umístit 15cm od kraje překážky a to v místě kudy byl do překážky zahrán, ale připočte si jeden trestný úder. V případě, že míček skončí ve vodní překážce, hráč si musí míček umístit na 15cm od kraje překážky a to v místě kudy byl do překážky zahrán, ale připočte si jeden trestný úder. Z vodní překážky je ZAKÁZÁNO hrát.
  9. Pokud míček skončí u cihlového mantinelu nebo u některé z přírodních překážek (kamenů, palisád), je předkládán kolmo od mantinelu nebo překážky na vzdálenost 15 cm bez ztráty bodu.

Otevírací doba

                 Adventure golf  po - ne 10:00 - 20:00
   
   

Rekordy hřiště

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partneři minigolfu