Navštivte minigolfový svět Adventure Golf KravařePojďte se bavit sami či se svojí rodinou do světa Adventure Golfu v Kravařích!

Adventure Golf

Co je to Adventure Golf?

minigolf Kravaře - pohled 1

Adventure golf je velice oblíbený rekreační i profesionální sport, který původem pochází ze Severní Ameriky.
Vznikl kombinací klasického „velkého“ golfu a minigolfu. Spojuje to nejlepší z obou variant golfu a vytváří tak ideální rekreační zábavu pro rodiny s dětmi a zároveň vzrušující profesionální sport.
Hřiště na minigolf v Kravařích se velikostí přibližuje u nás dobře známým hřištím na minigolf, ale nabídne vám přírodní vzhled a překážky, které jsou typické pro klasický golf.

Jak vypadá hřiště Adventure golfu?

minigolf Kravaře - pohled 2

Nenajdete zde klasické nudně vypadající šedivé mini dráhy s plastovými překážkami jako u minigolfu. Snahou tvůrců Adventure Golfu je co nejvíce se přiblížit přírodnímu terénu jako u klasického golfu.
Proto zde místo minigolfových překážek naleznete přírodní překážky, jako jsou různé vyvýšeniny, dolíky, písečné pasti, vodní jezírka či boule. Minigolf Kravaře vám nabídne celkem 18 drah pokrytých umělou golfovou trávou.


Jak se Adventure Golf hraje?

Tento nový minigolf v Kravařích si můžete přijít zahrát sami, nebo s sebou vezměte skupinku kamarádů.
Cílem hry je stejně jako v jiných golfových hrách dopravit míček z počáteční pozice do jamky pomocí úderů hole. V tom vám budou bránit různé přírodní překážky. Záleží jen na vaší šikovnosti. Vítězí ten hráč, který má nejmenší součet úderů na všech jamkách.
Na rozdíl od klasického minigolfu vám nikdo nebude zakazovat vstup na povrch dráhy. V některých případech je to dokonce nutnou podmínkou ke hře.
Pro Adventure Golf nepotřebujete žádné speciální vybavení. Postačí vám pohodlné oblečení a dobrá nálada. Míčky a hole vám rádi zapůjčíme na místě.

Je Adventure Golf vhodný pro každého?

Ano, je vhodný pro všechny věkové kategorie. Adventure Golf si chodí zahrát jak malé děti kolem 3 let, tak i důchodci. Tento rekreační sport je nenáročný na vaši fyzičku, proto se nemusíte bát, že byste ho nezvládli. Přijďte si nový minigolf v Kravařích sami vyzkoušet a uvidíte, že si ho zamilujete.

Otevírací doba

                 Adventure golf  zavřeno
   
   

Rekordy hřiště

   
   
   
   
   
   
   
   
   

Partneři minigolfu