Navštivte minigolfový svět Adventure Golf KravařePojďte se bavit sami či se svojí rodinou do světa Adventure Golfu v Kravařích!

Pravidla Adventure Golfu

  1. Každý návštěvník golfového hřiště je povinen seznámit se před započetím hry s provozním řádem a pravidly.
  2. Hřiště tvoří 18 jamek. Jednotlivé jamky jsou očíslovány pořadovými čísly. Dodržujte prosím pořadí jamek. Jamky jsou propojeny kamennými chodníčky, které Vás navedou k další jamce v pořadí.
  3. Adventure Golf mohou hrát jednotlivci nebo skupinky hráčů. Maximální doporučené obsazení jedné jamky jsou 4 hráči.
  4. Při hře ve skupině hrají hráči postupně za sebou v pořadí, které si sami předem určí.
  5. Cílem hry je dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem je hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.
  6. Hra na jamce začíná v prostoru před cihlovými mantinely, kde si můžete míček na umělou trávu libovolně umístit.
  7. Pokud míček při hře opustí dráhu, je navrácen zpět v místě, ve kterém dráhu opustil a hráč si připočítá jeden trestný bod. V tomto případě si hráč může posunout míček kolmo od cihlového mantinelu na vzdálenost 15cm (odpovídá delší straně score karty)
  8. V případě, že míček skončí v písečné překážce, může hráč pokračovat ve hře bez trestné rány, za předpokladu, že je míček hratelný. V případě, že míček není hratelný, může si hráč míček umístit 15cm od kraje překážky a to v místě kudy byl do překážky zahrán, ale připočte si jeden trestný úder. V případě, že míček skončí ve vodní překážce, hráč si musí míček umístit na 15cm od kraje překážky a to v místě kudy byl do překážky zahrán, ale připočte si jeden trestný úder. Z vodní překážky je ZAKÁZÁNO hrát.
  9. Pokud míček skončí u cihlového mantinelu nebo u některé z přírodních překážek (kamenů, palisád), je předkládán kolmo od mantinelu nebo překážky na vzdálenost 15 cm bez ztráty bodu.

Otevírací doba

Po - Čt: ZAVŘENO
Pá: ZAVŘENO
So-Ne: ZAVŘENO

Rekordy hřiště

34 Martin Stehlík
36 Hadamczik Marcel
37 Tomaško Radim
37 Karel Kretek
38 Filip Hadamczik
38 Michal Barinka
38 Martin Peterek
38 Roman Vaněk
39 Libor Jařab

Partneři minigolfu